Логин / E-mail Пароль Регистрация Восстановление пароля
 
главная як зробити так, щоб повідки з гачками не ...


|
16.11.2014
ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ПОВІДКИ З ГАЧКАМИ НЕ ЗАПЛУТУВАЛИСЯ? ДВА СПОСОБИ
Я часто ловлю на снасть наступної конструкції: знизу звичайне грузило або тірольска паличка, а вище - пара-трійка гачків на повідках.

На які я закріплю або м"кі приманки, або хробака, або ж звичайні шерстинки яскравих кольорів: найчастіше - це червоний, помаранчевий і жовтий колір.

 

Крім того, приблизно на таку ж снасть я ловлю підлящика на течії, єдина відмінність, так це в використанні годівниці і застосуванні інших гачків. Так от, в незалежності від того, яким способом прив"язані повідці (глухим, або петля в петлю), за час риболовлі трапляються казуси, коли повідок з основною жилкою утворює бороду, йде хвилями. Грубо кажучи, стає майже непридатним для риболовлі і його потрібно міняти. Звичайно ж, з одного боку - це не проблема, але якщо доводиться по кілька разів займатися перев"язуванням снасті, то це набридає.

 

Існує декілька простих маніпуляцій і хитрощів, які дозволяють уникнути таких небажаних заплутувань, які, як на зло трапляються тоді, коли починається клювання і потрібно використовувати кожну хвилину. Думаю, що багато з Вас знають якісь свої способи профілактики заплутування снасті подібного роду, але в даному випадку, така інформація зайвою не буде. Я дам всього дві рекомендації, як зробити так, щоб гачки (повідки з гачками) не заплутувалися - два способи, які цілком життєздатні і використовуються мною на рибалці.

 

Спосіб перший хороший при риболовлі по мирній рибі на слабкий або середній течії. Повідець монтується звичайним способом, течія його дещо зносить від основної жилки. У звичайних умовах гачок опускається вниз, піднімається вгору, крутиться.

 

Важливо, щоб сам гачок не торкався і не перехльостував основну жилку, тому сам повідок повинен бути не менше 20 см., Щоб течія зносила його трохи далі. А по-друге, біля кілечка гачка (або лопатки) потрібно насадити маленьку пінопластову кульку, яку пофарбувати в червоний, чорний або коричневий колір. Кулька не дасть гачку опуститися вниз і перехлеснути жилку, чи зайти в основну петлю.

 

Другий спосіб підходить для всіх типів риболовлі, на течії і на ділянках, де вода спокійна. Сенс в тому, що на сформовану основну петлю жилки потрібно надіти відповідний за довжиною і діаметром кембрік (кембрік повинен сісти щільно).

Довжина кембрика повинна бути такою, щоб залишався вільним лише коротенька ділянку основної петлі, куди входить петля повідця. В цьому випадку, повністю виключається попадання повідця з гачком в основну петлю, заплутування жилки на цій ділянці зустрічається рідко.

 

На малюнках схематично показано основні моменти подібного монтажу. Так що Вам залишається тільки спробувати ці способи і взяти їх на озброєння.

 

Автор: Awpis, ловить окуня.
Джерело: huntingukraine.com

  НАЗАД
комментарии [0]
оставить комментарий
Для добавления комментариев к статье "ЯК ЗРОБИТИ ТАК, ЩОБ ПОВІДКИ З ГАЧКАМИ НЕ ЗАПЛУТУВАЛИСЯ? ДВА СПОСОБИ"
необходимо пройти регистрацию

Все права защищены © 2009 - 2018