Логин / E-mail Пароль Регистрация Восстановление пароля
 
главная новачкам про виважування риби


|
17.08.2014
НОВАЧКАМ ПРО ВИВАЖУВАННЯ РИБИ
Коли риба опиняється на гачку, вона намагається звільнитися. Це може бути вистрибування з води (свічки), спроби піти на глибину, повернення і ослаблення жилки, спроби піти в укриття або за перешкоду.

Риби що клюнули на мілководді як правило ведуть себе більш відчайдушно ніж ті що клюнули на глибині, вони зазвичай намагаються піти глибше.

Не велика риба достаяється з води простіше. Вона, звичайно, теж відчайдушно бореться, але їй не впоратися зі снастю рибалки. Використовуйте легкі снасті щоб отримати задоволення від виважування навіть не великої риби на озері.

Якщо Ви плануєте відпустити рибу, Ви повинні намагатися не затягувати час боротьби з нею, щоб риба не померла від виснаження після того як Ви її відпустите.

 

Як не втратити велику рибу?

Якщо риба намагається піти не панікуйте. І не намагайтеся працювати котушкою коли риба пливе від Вас. Розслабтеся і дозвольте фрикціону робити його роботу. Фрикціон повинен бути налаштований так, щоб він зтравлював жилку під зусиллям. Вершинку вудилища потрібно тримати вгору під кутом в 45 градусів і в напрямку риби.

Коли риба сповільниться або зупиниться, вибравши деяку кількість жилки, пора братися за роботу. Однією з кращих технік є викачування риби: спочатку Ви акуратно, не поспішаючи, піднімаєте вудилище вгору, потім, опускаєте вудилище тим самим послаблюючи навантаження на жилку починаєте вибирати жилку котушкою. Робіть це невеликими плавними рухами замість різких і великих, це дозволить тримати жилку в натягу а рибу залишить спокійною.

Якщо риба знову робить спробу йти у напрямку від Вас, дайте їй цю можливість і швидше за все Ви помітите, що риба вже не на стільки сильна і вона йде вже не так швидко і не так далеко. Але не дозволяйте рибі відпочивати! Починайте викачування відразу ж як тільки фрикціон перестане стравлювати жилку.

Намагайтеся бути холоднокровним. Навіть якщо риба вже поруч з човном це не означає, що вона перестала боротися. Якщо вона розвернеться, дайте їй піти ще раз, не намагайтеся її утримати, це може привести до поломки снасті або обриву жилки.

Джерело: fishingtips.org.ua

  НАЗАД
комментарии [0]
оставить комментарий
Для добавления комментариев к статье "НОВАЧКАМ ПРО ВИВАЖУВАННЯ РИБИ"
необходимо пройти регистрацию

Все права защищены © 2009 - 2018